ПРЙОМ ЗА ЗАПИСОМ: 095 119-57-12

Слуховые аппараты

Слуховий апарат - це спеціальний прилад, який дає змогу адаптуватися людині зі зниженим слухом у суспільстві. Слуховий апарат дає змогу не тільки посилити звук, а й поліпшити розбірливість мови і відповідно повернути людині можливість повноцінно спілкуватися з іншими людьми, слухати музику і звуки природи, відвідувати театр і громадські заходи.

Якщо Ви помітили, що Ви або Ваші родичі часто перепитують, не можуть точно визначити напрямок звуку або відзначають якісь інші порушення слухової функції, необхідно відразу звернутися до лікаря-сурдолога. Що довший період, за якого людина живе зі зниженим слухом, то довше і складніше буде проходити адаптація до світу звуків.

Цифрові слухові апарати налаштовуються індивідуально за аудіограмою пацієнта. Залежно від модифікації слухові апарати мають різну кількість каналів і різні можливості для взаємодії з телефоном, телевізором та іншими пристроями.

За типом установки бувають завушні, внутрішньовушні слухові апарати.

Завушні слухові апарати ергономічні та комфортні, їх майже не видно. З такими апаратами ви зможете носити і вушні прикраси, і будь-яку форму зачіски. Основна частина апарата встановлюється за вухо.

Внутрішньовушні апарати, як можна зрозуміти з назви, встановлюють усередині, а їхня форма, виготовлена індивідуально для кожного пацієнта, повторює форму вушної раковини і слухового проходу.

ЯКІ АПАРАТИ МОЖНА КУПИТИ В НАШОМУ ЛОР-КАБІНЕТІ

Ми маємо великий досвід у підборі та налаштуванні слухових апаратів провідних європейських виробників:

Phonak;

Beltone;

Widex.

З правильно підібраним слуховим апаратом ви можете бути впевнені, що зможете повноцінно спілкуватися з людьми, отримавши хорошу якість розбірливості мови. У деяких сучасних слухових апаратах є програми маскування вушного шуму, який часто є болісним для пацієнтів зі зниженим слухом.

Слуховими апаратами цих фірм легко керувати за допомогою смартфона

Це потужні та мініатюрні прилади, з якими вам буде максимально зручно.

Звертайтеся до наших фахівців, і ми допоможемо підібрати оптимальний слуховий апарат індивідуально для кожного пацієнта.

Запис на прийом