ПРЙОМ ЗА ЗАПИСОМ: 095 119-57-12

3 БЕРЕЗНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ СЛУХУ!

 

У цей день Всесвітня Організація Охорони Здоров'я закликає всіх згадати, як важливо берегти слух у будь-якому віці, вчасно проходити огляд лікаря та лікувати захворювання вуха.

Подумайте, чи все гаразд зі слухом у вас та ваших близьких? Зверніть увагу на нерозбірливість мови, шум, дзвін і закладеність у вухах - все це можуть бути симптоми втрати слуху, що починається.

Слуховой аппарат в Днепре Belton

У лікувально-діагностичному ЛОР кабінеті АКЦІЯ з 10.11.17 до 31.12.2017.

ЗНИЖКИ НА СЛУХОВІ АППАРАТИ Beltone від 20%
Слухові апарати Beltone розроблені, щоб відповідати будь-якому способу життя, ступеню втрати слуху і бюджету.

Якщо у Вас виникли скарги на зниження слуху, біль або шум у вухах, порушення

розбірливості мови звертайтеся до нас за адресою:

г. Дніпро, вул. 8 Березня, 1а (район парку ім. Шевченка)
Прийом за записом: +380 (95) 119-57-12
Виклик лікаря додому: +380 (50) 056-02-12

Детальніше...  

Исследование слуха для детей до 1 года. ЛОР КАБИНЕТ.

До уваги батьків, з 10 вересня по 10 жовтня, у лікувально-діагностичному ЛОР-кабінеті, проводитиметься дослідження слуху для дітей до 1 року з безкоштовною консультацією отоларинголога.

За світовою статистикою, на кожні 1000 пологів, народжується 1 дитина з повною глухотою і 3-4 дитини зі значними порушеннями слуху. Особливо важливим є виявлення порушення слуху у дітей до 6 місяців, оскільки своєчасна діагностика та лікування дозволяють дитині не відставати у розвитку та надалі отримати соціальну адаптацію в суспільстві.

Відсутність адекватного лікування у дітей в період формування мови, призводить до тяжких порушень мовної функції та суттєво впливає на розвиток інтелекту. Згідно з міжнародними протоколами, всі діти до 6 місяців повинні пройти скринінгове обстеження слуху.

Якщо у Вас виникли скарги на зниження слуху, біль чи шум у вухах, порушення розбірливості мови, звертайтесь до нас за телефоном: +380 (95) 119-57-12

Детальніше...  

Корисні статті