ПРЙОМ ЗА ЗАПИСОМ: 095 119-57-12

Неможливо повноцінно насолоджуватися життям, якщо порушений орган слуху. Приглухуватість може з'явитися в людей будь-якого віку, на що впливають як зовнішні, так і внутрішні чинники.

Якщо у вас болить вухо або ви помічаєте, що почали часто перепитувати - варто записатися на консультацію до сурдолога, щоб пройти діагностику слуху та вирішити проблему на початковому етапі.

КОМПЛЕКСНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ СЛУХУ

У нашому ЛОР-кабінеті фахівці проведуть комплексну діагностику органу слуху, до якої входять:

- візуальний огляд вуха;

- огляд вуха під мікроскопом (отомікроскопія);

- визначення параметрів слуху;

- діагностика стану внутрішнього і середнього вуха за допомогою спеціалізованого обладнання.

З огляду на всі фактори і результати обстеження, сурдолог складе грамотне лікування для корекції втрати слуху.

Не довіряйте порадам випадкових людей з інтернету і в жодному разі не ставте собі діагнози самостійно. Тільки фахівець зможе поставити точний діагноз і скласти грамотне лікування.

Якщо втрата слуху незворотна - вдаються до слухопротезування. Слухові апарати підбирають, з огляду на індивідуальні особливості пацієнта і показання лікаря.

ЯК ПЕРЕВІРИТИ СЛУХ ДИТИНІ

Можливості сучасної медицини дають змогу провести точну діагностику слуху навіть у немовляти. Нові методи скринінгу слуху новонародженого дають змогу виявити можливі патології та виключити глухонімоту. Дитина зможе розвиватися нарівні з дітьми без патологій слуху і жити повноцінним життям.

До 3 років також застосовують умовно-рефлекторну аудіометрію, а слух дітей до 5 років діагностують ігровою аудіометрією.

ДІАГНОСТИКА СЛУХУ В ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНОМУ ЛОР-КАБІНЕТІ

Ми використовуємо сучасні методи діагностики:

- аудіометрія - діагностика слуху, результатом якої є аудіограма. Для дітей до 7 років використовують умовно-рефлекторну та ігрову, для дітей старшого віку та дорослих - суб'єктивну аудіометрію;

- імпедансометрія. Складається з двох методів - тимпанометрія і зміна акустичного рефлексу. Середнє вухо детально обстежують, перевіряючи, наскільки рухлива барабанна перетинка, чи є рідина в слуховому проході, чи є хронічні захворювання, чи не порушені ланцюги слухових кісточок;

- скринінг новонароджених. Це обов'язкове дослідження для всіх дітей до півроку, щоб якомога раніше виявити, чи є порушення, і почати відповідне лікування.

Наші фахівці мають багаторічний досвід діагностики та лікування пацієнтів з порушеннями слуху. Звертайтеся, будемо раді допомогти у вирішенні Вашої проблеми.

Запис на прийом