ПРЙОМ ЗА ЗАПИСОМ: 095 119-57-12

Подбор слуховых аппаратов в Днепре

Слухопротезування це підбір, встановлення та налаштування слухових 

апаратів. Слухопротезування — відповідальна процедура, якою мають займатися фахівці-сурдологи. Саме вони зможуть підібрати справді якісний апарат з урахуванням усіх індивідуальних особливостей пацієнта.

У жодному разі не вибирайте слухові прилади самостійно, без консультації спеціаліста. Тільки досвідчений сурдолог із постійною практикою у сфері слухопротезування зможе правильно поставити діагноз та підібрати слуховий апарат належної якості, індивідуально для кожного пацієнта. Довірившись у підборі та налаштуванні слухового апарату грамотному лікареві, ви зможете повернути собі або своїм близьким повноцінне життя зі спілкуванням по телефону, прослуховуванням музики, переглядом кіно та прогулянками на галасливих вулицях.

Як підібрати слуховий апарат

Щоб почати нормально чути, пацієнт проходить слухопротезування у кілька етапів.

  1. Спочатку лікар проводить огляд, і ставить діагноз, визначаючи причини недуги. Пацієнту проводять діагностику слуху різними методами, а потім лікар розробляє спосіб корекції слуху для кожного пацієнта в індивідуальному порядку.
  2. Після виготовлення апарату лікар його встановлює та налаштовує у початковий режим адаптації. Після цього пацієнт проходить повторну перевірку слуху вже з апаратом.
  3. На третьому етапі для пацієнта розробляють індивідуальну програму слухової реабілітації, навчають, як користуватися слуховим апаратом та як доглядати його. Поки пацієнт користується слуховим апаратом, він завжди може отримати консультацію з питань, що виникають.

Підбір слухового апарату (слухопротезування) - найскладніша робота, для успішного результату якої потрібні знання та досвід. На кону стоїть один із найважливіших аспектів життя людини — здатність чути і розрізняти мовлення та звуки.

Де підібрати слухові апарати у Дніпрі?

Сучасні слухові апарати різних світових брендів, які підбирають сурдологи у нашому ЛОР-кабінеті, мають сертифікати якості та оригінальності продукції. Чому варто вибрати їх:

  • вони безпечні для здоров'я;
  • мають високу якість звучання;
  • компактні;
  • мають додаткові корисні функції.

Наші лікарі підбирають та налаштовують слухові апарати після проведення всіх необхідних досліджень та постановки діагнозу. Для кожного пацієнта враховується різновид та ступінь його недуги, особливості слуху, професія, спосіб життя та бюджет.

Наше завдання — подарувати вам чи вашим близьким здатність чути та насолоджуватися повноцінним життям.

Звертайтеся до нас, ми зуміємо підібрати ідеальний варіант слухового апарату для дорослих та маленьких пацієнтів.

Запис на прийом

Корисні статті