ПРЙОМ ЗА ЗАПИСОМ: 095 119-57-12

Слуховой аппарат для детей

Кожні батьки хочуть для своєї дитини всього найкращого та найсучаснішого. Компанія Phonak підтримує це бажання і робить усе для того, щоб життя дитини було насиченим і повним. Дозвольте коротко розповісти про слухові апарати, розроблені цією компанією.

Майже 4 десятиліття компанія Phonak присвятила дослідженням порушення слуху саме в дітей, а також пошуку оптимальних способів корекції слуху в маленьких пацієнтів, маючи при цьому об'ємне розуміння потреб дітей із вадами слуху. Численні дослідження та глибокий аналіз отриманих даних дали змогу розробити справді інноваційні пристрої, які повністю відповідають усім особливим потребам таких діток. Починаючи з найперших і найважливіших слів - "мама", "тато", подальших жартів з друзями та лекцій в інституті, продукція Phonak допомагатиме Вашій дитині добре чути та брати активну участь у суспільному житті.

Комбінація слухового апарату Phonak Sky V і бездротової системи Roger, яка добре зарекомендувала себе, допоможе Вашій дитині добре чути й упевнено себе почувати в будь-якій ситуації. Ця система враховує особливості способу життя дитини і дає змогу розмовляти з близької або далекої відстані, в галасливій обстановці або в тиші, що дає можливість відчувати себе вільно, вивчаючи світ!

ЗРУЧНА ТЕХНОЛОГІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ І ДІТЕЙ

Щоб зрозуміти дорослим, чи ввімкнено слуховий апарат дитини, чи активна система Roger, чи дізнатися про заряд батареї, достатньо подивитися на світловий індикатор.

Для зручності дитини в апарат вбудовано адаптивні функції та технології:

- Функція SoundRecover2 - допоможе забезпечити вашій дитині оптимальний вхідний звук для вивчення мови та мовлення;

- Операційна система AutoSense Sky OS, яка застосовується в слухових апаратах Sky, автоматично налаштовує слуховий апарат під навколишнє оточення дитини;

- VoiceStream - бінауральна технологія - міст між двома слуховими апаратами Sky V. Ця технологія допомагає апаратам взаємодіяти один з одним для того, щоб оптимально налаштуватися на сприйняття звуків дитиною, яка вивчає і досліджує навколишній світ;

- Система Roger - це цифровий мікрофон і приймач, який можна приєднати майже до кожного слухового апарату, для того, щоб розширити можливості сприйняття звуків, що надходитимуть безпосередньо в слуховий апарат дитини.

Чи то вдома, чи то в школі, чи то під час спілкування з друзями, Phonak Sky забезпечить малечі та підліткам доступом до якісного звучання та розуміння навіть у складних акустичних умовах.

 

 

Запис на прийом

Корисні статті