ПРЙОМ ЗА ЗАПИСОМ: 095 119-57-12

Слуховые аппараты Widex. ЛОР Кабинет Днепр.

Зниження слуху позначається на якості життя людини. Неможливо насолоджуватися життям, повноцінно працювати, спокійно спілкуватися, якщо порушено розбірливість мови і втрачено можливість чути всі звуки, які нас оточують.

На сьогодні за допомогою слухових апаратів можливо повністю реабілітувати слухову функцію. Сучасні слухові апарати не тільки покращують розбірливість мови, а й допомагають пацієнтові позбутися такої частої супутньої зниження слуху патології, як вушний шум. До підбору апарату слід ставитися відповідально.

Якщо вам рекомендують купити слуховий апарат Widex - ви можете бути впевнені в надійності бренду і його продукції.

Компанія Widex - це одна з провідних у світі компаній, яка протягом багатьох років виробляє слухові апарати.

ЯКІ МОДЕЛІ СЛУХОВИХ АПАРАТІВ ВІДЕКС ПРОПОНУЄ ЛОР-КАБІНЕТ

У нас в ЛОР-кабінеті, ви можете придбати такі апарати від компанії Widex:

  • BEYOND;
  • UNIQUE;
  • DREAM;
  • MENU;
  • VITAL.

Widex BEYOND можуть похвалитися найкращим звучанням слухових апаратів, розроблених для пристроїв Apple.

Widex UNIQUE. З цією моделлю в 2015 Widex зробили грандіозний прорив у поліпшенні функціоналу слухових апаратів. Якісне звучання, чіткість тихих звуків, можливість використовувати апарати на пробіжці, на прогулянці, в умовах з фоновим шумом - UNIQUE став апаратом, що допоміг людям зі зниженням слуху поліпшити своє життя.

Widex DREAM. Якісна модель з високою чіткістю та природністю відтворення звуків. З ними ви можете розраховувати на розбірливість мови навіть на концерті або стадіоні. Доступність апарату на різних рівнях функціональності, дасть змогу його використовувати людям з різними типами порушень слуху.

Фактично Widex MENU - серія потужних апаратів-конструкторів з базовими та додатковими функціями, які можна налаштовувати залежно від типу порушень слуху та рівня бюджету. Забезпечують чітке та природне звучання навіть у складних умовах.

Widex VITAL - це апарати стійкі до зношування, потрапляння води та пилу. Унікальна система компресії робить тихі звуки розбірливими, а гучні - комфортними.

У новій моделі ви зможете насолоджуватися чутністю навіть тихих звуків, більш розбірливою промовою і традиційним для Widex чистим природним звучанням.

НАЛАШТУВАННЯ АПАРАТІВ WIDEX

Усі сучасні цифрові апарати дають якісну реабілітацію слуху. Як же правильно обрати певну модель?

Насамперед необхідно провести аудіометрію та отримати консультацію досвідченого сурдолога, який підкаже, яка саме модель слухового апарату найбільше підходить пацієнту залежно від втрати слуху, віку пацієнта та його способу життя.

Дуже важливо провести якісне налаштування слухового апарату. Від цього залежить комфорт під час його використання. Як правило, необхідно провести кілька налаштувань і визначити, який період адаптації потрібен пацієнту.

У разі, якщо пацієнта турбує вушний шум, фахівець підбере йому апарат, за якого можливе маскування шуму. Це важлива функція, яка дає змогу значно поліпшити якість життя пацієнта.

У нас в Лікувально-діагностичному ЛОР кабінеті ви можете отримати консультацію сурдолога, підбір і налаштування слухового апарату, а також ви будете мати консультаційну підтримку протягом усього часу використання слухового апарату.

Запис на прийом