ПРЙОМ ЗА ЗАПИСОМ: 095 119-57-12

Порушення слуху часто призводить до втрати власної ідентичності. Beltone Identity створений для того, щоб допомогти людині знайти себе знову, завдяки радості повноцінного спілкування з оточуючими її людьми.

ЛОР Кабинет Днепр. Слуховые аппараты Beltone Identity

 

Коли порушується слух, людина втрачає щось більше, ніж здатність розрізняти звуки. Вона позбавляється частини самої себе, інакше - перестає відчувати себе тим, ким вона була. Простіше кажучи, вона відчуває втрату власної ідентичності. Мета створення Beltone Identity - допомогти людині повернутися до самої себе завдяки поверненню до колишніх слухових відчуттів, до колишнього життя.

Продуманий дизайн Beltone Force дає змогу витримувати навантаження, яких зазвичай зазнає супер-потужний слуховий апарат. Приміром, регулятор гучності має захисне гумове покриття від вологи та бруду, а контакти батарейного відсіку позолочено для стійкості від поту та запобігання корозії.

Більшість моделей Beltone Identity значно менші за розміром порівняно з іншими слуховими апаратами. Крім того, вони доступні в різних колірних рішеннях. Їх буде легко носити, набагато важче буде помітити їхню присутність

Запис на прийом