ПРЙОМ ЗА ЗАПИСОМ: 095 119-57-12

Non est census supersalutis corporis. У світі немає нічого, що може бути важливішим і ціннішим за здоров'я. Значення слухової функції, безумовно, велике для кожної людини, а для малюка можливість чути, сприймати світ за допомогою слухового аналізатора, рівноцінна повному, щасливому та успішному життю без обмежень. Завдання медичної допомоги дітям, у яких виявлено порушення слуху, полягає в тому, щоб виконати корекцію дисфункції максимально делікатно та професійно, тому вибір слухового апарату для дітей необхідно здійснювати після ретельної діагностики.

Важливість хорошого слуху у житті дитини

Центральні відділи слухової системи людини розташовані у скроневих частках кори головного мозку. Деформація звукосприйняття у період зростання та розвитку людського організму є однією з причин порушення мови. Слух та мова відповідають за здатність людини взаємодіяти з навколишнім світом, адже для кожного важливо залишатися повноцінним індивідом, висловлювати свої погляди, виявляти унікальність. Втрата слуху для дитини, яка пізнає навколишній світ, може стати непоправною шкодою, тому батьки та сучасна медицина відповідальні за те, щоб вчасно розпізнати порушення та запобігти наслідкам приглухуватості. Діти, у яких були виявлені порушення слуху, потребують компенсації слухової функції, і в цьому питанні фахівці-отоларингологи можуть порекомендувати для дитини відповідний слуховий апарат. Якщо пристрій підібрано грамотно, то діти зі слуховими апаратами не відчуватимуть дискомфорт при спілкуванні з однолітками, зберігаючи здатність якісно сприймати та відтворювати інформацію в процесі навчання та подальшої професійної реалізації.

Рання діагностика – це шанс для малюка

Своєчасна діагностика порушення слуху багато в чому здатна запобігти подальшому прогресу приглухуватості. Аудіометричні показники, отримані на підставі даних аудіограми дитини, дають змогу виявити слухові порушення як у новонароджених, так і у дітей старшого віку. У медичному центрі «Лікувально-діагностичний ЛОР-кабінет» у Дніпрі можна пройти аудіометрію, отримати вичерпну медичну консультацію та допомогу сурдолога у виборі слухового апарату для вашого чада.

Слухопротезування дозволяє подарувати дитині збалансовану картинку навколишнього світу, допомогти йому або їй у подоланні щоденних труднощів, з якими стикаються діти, що підростають, чим гарантує новій людині щасливе, повноцінне життя.

Соціальна відповідальність за здоров'я та майбутнє діток не може обмежуватися виключно батьківським контролем: медики, працівники дошкільних та загальноосвітніх закладів - ті, хто взаємодіє з дітьми та бере безпосередню участь у їхньому особистісному становленні, можуть відреагувати на проблему, збільшивши шанси дитини на своєчасно надану медичну допомогу та нормальне, здорове майбутнє.

Види слухових апаратів для дітей

Після того, як дитина пройшла діагностику, а ЛОР-лікар встановив причини, ступінь втрати слуху та визначено метод слухокорекції, наступним важливим етапом є вибір слухового апарату.

Задавшись питанням, який слуховий апарат краще підійде для дитини, слід враховувати:

  1.   медичні показання;
  2.   вік дитини;
  3.   психологічний аспект: апарат має бути функціональний і компактний; пристрій не повинен викликати у дитини відчуття дискомфорту та незручності на стадії звикання до приладу.

 

На кожному етапі пізнання світу, маленькі дослідники стикаються з різноманітними завданнями: у той час, як новонароджене маля осягає світ нових звуків, школярам потрібні серйозні навички сприйняття та ретрансляції інформації. Тому вибір слухового апарату залежно від віку дитини, дозволяє вирішувати функціональні завдання людини у міру її фізіологічного розвитку. Наприклад, для малюків та дошкільнят безумовно важливим критерієм вибору є простий, зручний дизайн та міцність пристрою, щоб допитливі ручки зацікавленого чада не змогли розібрати/пошкодити апарат. Захист від попадання вологи та пилу – також важливий момент при виборі пристрою для вашого малюка. Сучасне слухопротезування дітей дозволяє вирішувати проблеми порушення слуху в комплексі з інтерактивними технологіями, коли дитина в ігровій формі отримує необхідну інформацію про навколишній світ, засвоює навички спілкування з використанням інновацій. Провідні виробники слухових апаратів розробляють програми для цифрових гаджетів, адаптують пристрої слухокорекції для динамічної, активної та різноманітної життєдіяльності, надаючи альтернативу вибору як дитині, так і її батькам.

Сучасні бренди-лідери слухокоректуючих систем, залишили у минулому виробництво громіздких аналогових апаратів. Щоденне спілкування з однолітками, освіта, спортивні тренування, ігри, танці, виступи та концерти – всі ці заняття припускають мобільність та відсутність у дитини будь-яких додаткових обтяжень. Тому сучасні слухові апарати для дітей – це надпотужні цифрові моделі, завушний або внутрішньовушний дизайн, що робить пристрій менш помітним, ніж оправа окулярів.

PHONAK: найкращі слухові апарати для дітей

Зростання темпів залучення і різноманіття занять дитини, вимагають від слухової педіатричної допомоги максимальної ефективності та передових технологічних рішень.

Слухові апарати та системи слухопротезування бренду Phonak розроблені так, щоб супроводжувати вашого малюка з ранніх днів життя до повноцінної соціальної інтеграції. Модельний ряд включає пристрої, розроблені спеціально з урахуванням життєвих ситуацій, з якими стикається дитина – від спілкування в тісному сімейному колі, до прослуховування улюбленої музики, телефонних розмов та участі в конференціях.

Останні розробки Phonak пропонують моделі слухових апаратів та систем, здатних автоматично придушувати рівень шуму та акцентувати увагу на тому, що дитина хоче чути зараз. Мікрофони Roger Pen дозволяють чути співрозмовника на відстані 10 метрів, в умовах негоди та при сторонньому шумі. Дизайн мікрофона виконаний у вигляді стильної кулькової ручки, мінімалістичний і не привертає до себе додаткової уваги, дозволяючи дитині займатися та спілкуватися у колі друзів, а також – спокійно розмовляти телефоном, оскільки технологія Roger Pen дозволяє створити стереоефект при телефонній розмові, покращивши якість подачі та сприйняття звуку. 

Де підібрати дитячий слуховий апарат у Дніпрі

Спеціалізований медичний центр «Лікувально-діагностичний ЛОР-кабінет» має повний комплекс технологій та ресурсів для проведення аудіодіагностики та призначення наступної терапії для покращення слуху вашої дитини.

Завдання сучасної медичної допомоги у боротьбі з приглухуватістю – вжити всіх можливих заходів, щоб дитина виросла щасливою, повноцінною, активною, змогла досягти поставлених цілей і реалізувати свої мрії.

Ми надамо всебічну допомогу та консультаційне сприяння при виборі та експлуатації слухового апарату, відповімо на всі ваші запитання та зробимо так, щоб Ви та Ваша дитина відчували себе комфортно, захищено та впевнено, дотримуючись своїх щоденних цілей.

Уточнити інформацію та дізнатися про актуальні ціни медичного центру «Лікувально-діагностичний ЛОР-кабінет» можна, зателефонувавши, або заповнивши форму – і ми передзвонимо у зручний для Вас час.

Запис на прийом

Корисні статті